Suita

Hotel Liss ofron 2 suita fantastike per te gjithe ata qe deshirojne rehatine dhe qetesine e hotelit tone.

Nje nate ne njeren nga suitat tona kushton respektivisht 80 Euro per nje person dhe 100 Euro per dy persona.

- Sherbimet e suites -

 • 24 orë recepcion
 • Shërbime dhome
 • Bar dhe Restaurant
 • Internet Wi-Fi (Falas)
 • Lavanteri
 • Parkim falas
 • Ajer te Kondicionuar
 • Satelit-Tv
 • Minibari
 • Thirrje per zgjim
 • Mengjesi
 • Pastrim dhome
 • Produkte tualeti cilesore
 • Tharese flokesh