Dhomë dopio

Alternativa e perkryer per te gjithe ato cifte qe duan te pushojne dhe kalojne naten ne qetesine e cmuar te hotelit tone.

Hotel Liss disponon 10 dhoma dopio me kushte bashkohore.

Ne ju ofrojme cmime te volitshme per keto dhoma dopio , perkatesisht 50 Euro nata per 2 persona dhe 40 Euro nata per 1 person.

- Sherbimet e Dhomës -

 • 24 orë recepcion
 • Shërbime dhome
 • Bar dhe Restaurant
 • Internet Wi-Fi (Falas)
 • Lavanteri
 • Parkim falas
 • Ajer te Kondicionuar
 • Satelit-Tv
 • Minibari
 • Thirrje per zgjim
 • Mengjesi
 • Pastrim dhome
 • Produkte tualeti cilesore
 • Tharese flokesh