Restaurant

Hotel Liss Uldedaj ju ofron Restorant me një ambient relaksues e të ngrohtë familjar.  Nëse planifikoni të organizoni një darkë ne do të kujdesemi për të shërbyer me profesionalizëm dhe kujdesin e duhur, pjata dhe asortimente të përgaditura nga kuzhinjerët tanë. Kuzhina e restaurant “Hotel Liss” Uldedaj ka një kualitet të lartë dhe elegancë që ofron ushqime tradicionale shqiptare ashtu dhe ate europiane, një guzhinë e cila shpreh më së miri artin e të shijuarit.

- Restaurant -

Gatime te shijshme e te shumellojshme me produkte te fresketa peshku e mishi ju serviren nga nje staf i kualifikuar ne nje ambient relaksues, te mobiluar sipas tradites antike shqiptare.

Bar Kafe

Bar Hotel "Liss" pozicionuar ne afersi te hollit te hyrjes se hotelit, kafeneja e stilit modern eshte vendi perfekt per te ndenjur me miqte tuaj nen tingujt e nje muzike te kendshme dhe me një shumëllojshmëri pijesh vendase dhe ndërkombëtare.

- Bar Kafe -

Ne ditet me te ngrohta te stines, nje pije freskuese ne ambjentet e lulishtes do ju beje te ndiheni si ne nje parajse te vogel ne mes te nje qyteti turistik.