• Hotel Liss Lezhe Air view

  • Bar Restaurant Liss

    The best Restaurant in the city.

  • Hotel Liss Lezhe

    Hotel Liss in center of Lezha.

  • Hotel Liss Lezhe Conference Hall

    We have an conference hall  for institutions, enterprises or organizations in case development activities.

Telefononi ne +355 67 20 09 841

Mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

MIRESEVINI NE HOTELIN TONE!

"Hotel Liss"ju ofron sherbime eksluzive dhe kushte fantastike. Ju ftojme te na vizitoni dhe te njiheni me eksluzivitetin dhe komoditetin qe ju ofrojme .Dhoma me kushte fantastike,salle konferencash,dhe restaurant me menu te pasur tradicionale dhe evropiane.

Reth hotelit tone

Vendodhja

Hotel Liss ndodhet ne qender te qytetit te Lezhes.

Sheshi Beslidhja Uldedaj Grup sh.a.

Adresa

Sherbimet tona

Sherbim i kulturua dhe me klas i stafit tone do ju bejne te ndiheni si ne shtepine tuaj.

Sherbime

Rreth nesh

Provoja disa vjecare dhe perkushtimi per punen na ben te veqante ne sherbimet tona.

Rreth nesh

Klientet Tane

Klientat tane na kane besuar ne per shume vitesh tashme rehatin dhe sherbimin cilesore.

Restoranti